ALO 174
ALO 177
Görme Engelliler
TR
EN
T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
MERSİN ZİRAİ KARANTİNA MÜDÜRLÜĞÜ
Anasayfa
KURUMUMUZ
YÖNETİM
MÜDÜR
MÜDÜR YARDIMCISI
AMACIMIZ
HAKKIMIZDA
GÖREVLERİMİZ
MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ
KALİTE POLİTİKASI & ETİK
HİZMET STANDARTLARI
ORGANİZASYON ŞEMASI
ÇALIŞMALARIMIZ
LABORATUVAR
İNSPEKTÖR
FÜMİGASYON
EĞİTİM
ISPM-15
MEVZUAT
TEBLİĞLER
KANUNLAR
YÖNETMELİKLER
GENEL BİLGİLER
ÖRNEK FORMLAR
BANKA BİLGİLERİ
RUSYA FEDERASYONU DANIŞMAN EĞİTİMİ
ONLİNE İŞLEMLER
E-KARANTİNA
BSS DOĞRULAMA SİSTEMİ
MEBR UYGULAMA TAKİBİ
ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİ EVRAK DOĞRULAMA
ÜCRETLENDİRME VE DÖNER SERMAYE (KURUM İÇİ)
ÜCRETLENDİRME VE DÖNER SERMAYE (KURUM DIŞI)
TEK PENCERE PORTAL SİSTEMİ
KURUMSAL E-POSTA
İletişim
Tarayıcınızda JavaScript etkin değil gibi görünüyor. Lütfen JavaScript'i etkinleştirin ve yeniden deneyin.
Mersin Zirai Karantina Müdürlüğü
Personel Listesi
Mersin Zirai Karantina Müdürlüğü
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Dr. Şeref KABAOĞLU
03243280373
Müdür
Müdür
Orhan ÖZGÜR
03243280373
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı
Mustafa KÖMÜS
03243280373
Bilgisayar İşletmeni
Koordinatör
Nadide OLGUN
03243280373
Sekreter
Sekreter
Bitki Sağlığı
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Abdulkerim ÇİÇEK
1010
Mühendis
İnspektör
Ahmet Özcan HAZNEDAR
1011
Mühendis
İnspektör
Cem Ceylan SOYLU
1014
Mühendis
İnspektör
Dilek TİRİK
1015
Mühendis
İnspektör
Duygu ARGÜN
1013
Mühendis
İnspektör
Ersin ÇALIŞ
1017
Mühendis
İnspektör
Hasan YILMAZ
1020
Mühendis
İnspektör
Hatice DAL
1021
Mühendis
İnspektör
Hayriye KAHRAMAN
1018
Mühendis
İnspektör
İbrahim Fehmi ER
1022
Mühendis
İnspektör
İbrahim KARAMUSTAFAOĞLU
1023
Mühendis
İnspektör
İdris EKİN
1024
Mühendis
İnspektör
İhsan Yasemin YILDIZTEKİN
1025
Mühendis
İnspektör
Kemal ALTIN
1026
Mühendis
İnspektör
Mahmut GÜNEŞ
1027
Mühendis
İnspektör
Maksut AKSU
1028
Mühendis
İnspektör
Mehmet AKBAŞ
1029
Mühendis
İnspektör
Mehmet Nurullah ÖZKAHRAMAN
1031
Mühendis
İnspektör
Mehmet Şirin KORKUT
1033
Mühendis
İnspektör
Mehmet Zeki KIPÇAK
1034
Mühendis
İnspektör
Muhammet YAVUZ
1019
Mühendis
İnspektör
Mustafa AKTAŞ
1035
Mühendis
İnspektör
Mustafa GÜN
1036
Mühendis
İnspektör
Mustafa Samet YETKİN
1032
Mühendis
İnspektör
Ömer ASLAN
1037
Mühendis
İnspektör
Ömerul Faruk ÇALIŞKAN
1038
Mühendis
İnspektör
Ramazan YÜREKTÜRK
1039
Mühendis
İnspektör
Rüstem OYUCU
1040
Mühendis
İnspektör
Sedat Sami EREN
1041
Mühendis
İnspektör
Sefair BAĞCI
1042
Mühendis
İnspektör
Sertif DOMAN
1044
Mühendis
İnspektör
Süleyman Zafer BADEM
1046
Mühendis
İnspektör
Şerafettin DOĞAN
1047
Mühendis
İnspektör
Tahsin SARI
1048
Mühendis
İnspektör
Turgay AYTÜRK
1049
Mühendis
İnspektör
Ufuk Akgün AKSAN
1045
Mühendis
İnspektör
Ülkiye ÇUKUR
1012
Mühendis
İnspektör
Laboratuvar Uzmanları
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Suat YILDIZ
1123
Mühendis
Entomolog
Ayşe ANAY
1110
Mühendis
Entomolog
Badel Uysal ŞAHİN
1126
Mühendis
Bakteriyolog
Bengühan OĞUZ
1111
Mühendis
Virolog
Cennet ARSLAN
1112
Mühendis
Nematolog
Elif ÇALIŞKAN
1113
Mühendis
Mikolog
Fatma SELÇUK
1114
Mühendis
Bakteriyolog
Feray ÇAĞLAR
1115
Mühendis
Mikolog
Funda SİLBIYIK
1116
Mühendis
Mikolog
Dr. Hasan Tuna TUZLALI
1117
Mühendis
Virolog
Hüseyin ERCAN
1118
Mühendis
Nematolog
İbrahim ÇEŞMELİ
1119
Mühendis
Mikolog
Mahmut BADEMCİ
1120
Mühendis
Entomolog
Mehmet ZENCİRKIRAN
1034
Mühendis
Virolog
Nilay DALKILIÇ
1122
Mühendis
Mikolog
Şerife ÇETİN UYGUN
1124
Mühendis
Bakteriyolog
Zeynep CULU
1125
Kimyager
Kimyager
Laboratuvar Personeli
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Metin VURANOK
1152
Laborant
Laborant
Selami GÖKSU
1156
Laborant
Laborant
Göksel KABAKCI
1151
Sağlık Teknikeri
Sağlık Teknikeri
Özgür YALÇINKAYA
1154
Laborant
Laborant
Sabit PENBE
1155
Laborant
Laborant
Murat ÇELİK
1153
Bilgisayar İşletmeni
Bilgisayar İşletmeni
Feyyaz DAĞLI
1150
Memur
Memur
Kerim CAN
1157
Teknisyen
Teknisyen
Metin BAYRAKTAR
1152
Laborant
Laborant
Mustafa Sefa YILDIRIM
1152
Mühendis
Mühendis
Fümigasyon Birimi
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Kenan UYGUN
1245
Mühendis
Ziraat Mühendisi
Muhbettin ÖDÜMLÜ
1247
Tekniker
Tekniker
Mehmet Sabri KAVŞUT
1246
Memur
Memur
Derviş HOCAOĞULLARI
1250
Mühendis
Ziraat Mühendisi
ISPM-15 Birimi
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Hakan YILMAZ
1249
Hizmetli
Hizmetli
İhracat Birimi
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Reşit BİNGÖL
1227
Tekniker (Tarım)
Tekniker (Tarım)
Ayşe SAYAR
1220
Tekniker (Tarım)
Tekniker (Tarım)
Hasan Hüseyin ESER
1222
Tekniker
Tekniker
Meltem UÇAR
1222
Bilgisayar İşletmeni
Bilgisayar İşletmeni
Musa SAYIN
1224
Teknisyen
Teknisyen
Nedim KIDRIŞLIOĞLU
1225
Memur
Memur
Özlem YILMAZ
1227
Hizmetli
Hizmetli
Süleyman DİLBAZ
Memur
Memur
Rahime KAYACI
1226
Tekniker
Tekniker
Habib YILDIRIM
1221
Bilgisayar İşletmeni
Bilgisayar İşletmeni
İthalat Birimi
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Mehmet Ali DEMİR
1215
Tekniker
Tekniker
Ayşegül ÖZKAN
1213
Tekniker
Tekniker
Levent GÖÇMEN
1214
Tekniker
Tekniker
Ferruh Mehmet ÖCAL
1214
Hizmetli
Hizmetli
Döner Sermaye
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Kadir AKÇAKAYA
1230
Sayman
Sayman
Gülten AVCI
1231
Bilgisayar İşletmeni
Bilgisayar İşletmeni
Türker UYGUN
1232
Tekniker (Tarım)
Tekniker (Tarım)
Mehmet İPEK
1234
Hizmetli(Ş)
Hizmetli
Yusuf ÇİNPOLAT
1231
Memur
Memur
Bilgi İşlem ve İstatistik
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Ozan BEZGİN
1211
Mühendis
Bilgisayar Mühendisi
Mustafa KÖMÜS
1210
Bilgisayar İşletmeni
Bilgisayar İşletmeni
Ercan ŞİRECİ
1218
Teknisyen
Teknisyen
Sivil Savunma ve Seferberlik
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Vural KOÇ
1219
Amir
Amir
Eğitim Birimi
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Vural KOÇ
1219
Tekniker
Tekniker
İş Sağlığı ve Güvenliği
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Ahmet KARA
1041
Mühendis
Mühendis
Ulaştırma Hizmetleri
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Hilmi GÜÇLÜ
1237
Teknisyen
Teknisyen
Ali Kürşat TURAN
1237
Şoför
Şoför
Personel Birimi
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Fatma Serpil ARSLAN
1216
Şef
Şef
Deniz DADAK
1217
Teknisyen
Teknisyen
Muhasebe / Mutemetlik
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Bayram ENGİZEK
1244
Teknisyen
Teknisyen
Mehmet ASLAN
1233
Memur
Memur
Murat OĞUZ
1243
Ayniyat Saymanı
Ayniat Saymanı
Ambar
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Hüseyin ÇAKIL
1235
Tekniker
Tekniker
Fatih ERDOĞAN
1236
Tekniker
Tekniker
Arşiv
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Bayrameli ÇELİK
1237
Hizmetli
Hizmetli
Danışma
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Hülya KAYA
1284
Tekniker
Tekniker
Fehmi YAPICI
1284
Hizmetli
Hizmetli
Evrak Kayıt
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Münevver SOYALP
1228
İşçi
İşçi
Güner BALCIOĞLU
1240
İşçi
İşçi
Ahmet Ergin ERGEN
1229
Tekniker
Tekniker
Genel İdari Personel
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
İhsan GÜLDÜRE
1239
Şef
Şef
Eyyup TEKİN
1248
İşçi
İşçi
Rabia KILINÇ
1280
Memur
Memur
Fahrettin ABALAK
1284
İşçi
İşçi
Abdullah UZUNKAYA
1280
Daimi İşçi (696)
Daimi İşçi (696)
Hasan BABAYİĞİT
---
Daimi İşçi (696)
Daimi İşçi (696)
Hasibe GÖK
---
Daimi İşçi (696)
Daimi İşçi (696)
İsmihan ÖZÇELİK
1280
Tarım İşçisi
Tarım İşçisi
Ahmet BABAYİĞİT
----
Tarım İşçisi
Tarım İşçisi
Güvenlik
Adı Soyadı
E-Posta
Telefon Numarası
Ünvan
Görev
Kadri BATUR
1284
Daimi İşçi (Güvenlik)
Daimi İşçi (Güvenlik)
Ömer UÇAR
1284
Daimi İşçi (Güvenlik)
Daimi İşçi (Güvenlik)
Serkan MAT
1284
Daimi İşçi (Güvenlik)
Daimi İşçi (Güvenlik)
Tayfun UNAÇ
Memur (Güvenlik)
Memur (Güvenlik)
E-HİZMETLER
Gübre Takip Sistemi
Tarım Tv
III. Tarım Orman Şurası
Alo 180
Geleceğe Nefes
Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık
TARYAT
Genç Çiftçilerin Desteklenmesi Projesi
Kulak Küpe Sorgulama
Hayvan Bilgi Sistemi
Tarım Orman Bülteni
Türk Tarım Orman Dergisi
Dijital Tarım Pazarı
Atık Sularda Covid-19 Yayılımı Takibi
Türkiye Arıcılık Haritası
YUKARI